Centrum Zdrowia Pogodna


Przychodnia Pogodna W naszej przychodni poczujesz się komfortowo, a wyspecjalizowany personel zapewni jakość usług na najwyższym poziomie pozwalając Ci nie denerwować się kolejną wizytą. Specjaliści zapewnią kompleksową opiekę zdrowotną w jednym, przyjaznym pacjentom miejscu bez konieczności podróży do innego miasta.

Oferujemy również możliwość wykonania zabiegu z zakresu medycyny estetycznej. Jest to usługa niezwykle rzadko spotykana w tego typu placówkach. Rosnąca popularność zabiegów medycyny estetycznej sprawia, że Centrum Zdrowia Pogodna wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich pacjentów.

Oddaj się w ręce prawdziwych specjalistów!
W naszym Centrum wykonywana jest:
1. Diagnostyka audiologiczna:
- audiometria tonalna, audiometria impedancyjna, otoemisja, tympanometria, ABR/BERA.
2. Diagnostyka zawrotów głowy - badanie błędników (VNG).

Wykonujemy również:
1. Badanie bezdechów sennych (POLIGRAFIA)
2. Badania laboratoryjne (ALAB)


Zapraszamy również do konsultacji z naszymi doświadczonymi specjalistami - NEUROLOGOPEDĄ I SPECJALISTĄ BADAŃ SŁUCHU z Dolnośląskiego Centrum Medycznego PZG z Wrocławia

Centrum Zdrowia
Pogodna


ul. Pogodna 1
59-900 Zgorzelec
Polska


+48 698 190 098

+48 786 190 098

info@przychodnia-pogodna.pl

Centrum Zdrowia Pogodna

Centrum Zdrowia Pogodna

Badania laboratoryjne


W naszej przychodni istnieje możliwość wykonania badań laboratoryjnych. Wykonanie badań w Centrum Zdrowia Pogodna z pewnością będzie szybkie, przyjemne i pozwoli Ci oszczędzić czas potrzebny na wykonanie badania w szpitalu. Cała lista dostępnych badań dostępna jest w poniższym linku. Serdecznie zapraszamy!


sprawdź listę dostępnych badań
Skontaktuj się z nami!